Навчальний посібник "Napiszmy to po polsku" викладача ТІСІТ Мастиляк Віти Іванівни

Випущено навчальний посібник "Napiszmy to po polsku" - "Напишімо це польською" авторства старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін ТІСІТ Мастиляк Віти Іванівни.

Як зазначено у описі, посібник призначено для оволодіння польською мовою на початковому та середньому рівнях. Його матеріали можна використовувати в навчальному процесі для повторення окремих розділів, а також як додаткові. Видання містить теоретичну частину, вправи та завдання для самоконтролю, розмовні теми і вправи для закріплення матеріалу, а також тексти для самостійного оплацювання. Його можна використовувати як для роботи в групах, так і для індивідуального навчання.

Посібних призначено для викладачів, вчителів, студентів, школярів старших класів та всіх охочих вивчати польську мову.