У ТІСІТ відбулися Шевченківські дні

17 березня у Тернопільському інституті соціальних та інформацыйних технологій відбулися заходи, присвячені пам'яті Тараса Григоровича Шевченка.

Чимало років минуло з того часу, коли на українській землі, під українським небом, народився Тарас Григорович Шевченко. Великий пророк, Великий Українець, що належить до людей - світочів, знаний і шанований людством.

Допоки сонце - житиме земля,
Яка Шевченка світові явила,
Гримітимуть, як вдари коваля,
Його слова і правди сила.

17 березня в ТІСІТ відбулися заходи присвячені пам'яті Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти інституту читали поезію Великого Кобзаря, а такою вірші український поетів про нього.

Гостем події був народний артист України В.А. Хім'як, який значну частину свого творчого шляху присвятив вивченню і донесенню до людей невмирущої шевченківської поезії. Він розповів про маловідомі сторінки з життя Т.Г. Шевченка, про його пербування в Тернополі, Почаєві, Старому Вишнівці, а також прочитав уривок з поем Кобзаря "Сон" і "Кавказ"