Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» відвідали ТОДА

14.06.2016 р. в ході підготовки до проходження практики студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Міжнародна економіка» доц.. Палкою І.М. та Мартиняк І.О. за сприяння зав. кафедри міжнародної економіки та маркетингу Бакушевич І.В. було організовано зустріч із представниками Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації.

На зустрічі були присутні начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Зарицька Наталя Остапівна, начальник відділу інвестування та зовнішньоекономічної діяльності Сич Андрій Борисович, головний спеціаліст Кочурівська Оксана.
Учасники переконані, що молодь у «пост революційному суспільстві» має неповторний шанс допомогти змінити кожну громаду, впорядкувати село, навіть у найвіддаленіших куточках області, а ТОДА всіляко сприятиме цьому.