Cтуденти ТІСІТ взяли участь у проведенні Дня кар’єри/Profit Day

27 жовтня студенти ТІСІТ взяли участь у проведенні Дня кар’єри/Profit Day. На Дні кар’єри були проведені ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців Тернопільської області, презентації  українських та міжнародних компаній.

Студенти ТІСІТу  отримали консультації з питань працевлаштування, мали можливість протестувати свої професійні здібності, скласти власне резюме, а також отримали поради щодо проходження співбесіди з роботодавцем. Позитивним моментом було те, що учасники форуму  мали можливість більш детально познайомитись  з програмами стажувань і практик за кордоном, як за спеціальністю, так і волонтерами. Зокрема, студенти мали змогу поспілкуватись із засновниками компанії  «TreeNetWorks», яка презентувала соцмережі, як інструмент розвитку бізнесу в світі.

Студентська рада ТІСІТ включила в план своєї роботи заходи співпраці з Тернопільським обласним молодіжним центром праці, оскільки це дасть змогу поєднати роботу та навчання.