ТІСІТ відвідав проф. Брюс Андерсон з з відкритою лекцією на тему Історичні аспекти сучасного лідерства Рекомендовані

З нагоди відзначення  500-річчя Реформації 16 листопада 2017р.  ТІСІТ відвідав Брюс Л. Андерсон , доктор філософії (PhD) Оксфордського  Центру дослідження місій (Oxford Centre for Mission Studies (Oxford, UK)/Middlesex University) -  засновник і директор Міжнародної мережі теологічної освіти (International Theological Education Network,) та засновник і Президент Інституту Реформації (Institute for Reformation, USA ). В науковому і педагогічному доробку проф.  Б. Андерсона академічні богословські дослідження і навчання розвитку лідерства у більш, ніж двадцяти країнах Європи, Азії, Африки і Латинської Америки.

Студентам була  прочитана лекція на тему «Лідерство: особисте, організаційне та міжкультурне  в історичній перспективі»,  представлено основні принципи лідерства і реформування суспільства, сформульовані  це 500 років назад  в працях  А. Волана  для потреб вдосконалення і розвитку  інститутів влади  тодішнього Польсько-Литовського  князівства.

Зустріч пройшла в атмосфері жвавої дискусії  і  викликала багато запитань з боку  студентів та викладачів інститут.