Освітній проект "DOBRE"

В рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)   в Тернополі відбулась зустріч керівництва  Малопольської школи публічної адміністрації Краківського економічного університету  з потенційними учасниками проекту від вищих навчальних закладів Тернопільщини. Під час  зустрічі, в якій прийняли участь  представники Тернопільського інституту  соціальних та інформаційних технологій проф. Бакушевич І.В. та доц. Гощинський А.В., обговорювались перспективи  створення консорціуму українських вищих навчальних закладів для підготовки стандартів навчання працівників сфери публічного врядування та програм післядипломної освіти. Реалізація наступної фази проекту дозволить підняти на якісно вищий рівень фахові компетенції  та ефективність роботи організаторів та виконавців реформ у громадах.