Екскурсія в Музей податкової служби м.Тернополя

23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.Після короткої ознайомчої лекції, студенти відвідали Центр обслуговування платників податків та оглянули Галерею робіт учасників конкурсу дитячої творчості.Молоді спеціалісти, залишилися задоволеними почутим, вони розширили свої знання щодо податків та роботи ДФС загалом, тепер студенти більше розумітимуть, для чого існують податки і головне, навіщо їх сплачувати.