Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація ДПА 2016 року для випускників ЗНЗ III ступеня проходитиме у формі ЗНО

Наказом  МОН України № 940 від 16 вересня 2015 року затверджено переліки предметів та терміни проведення державної підсумкової атестації 2016 року, яка для випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня проходитиме у формі ЗНО . Іноземна мова - обов'язковий предмет ДПА 2016.

Державна підсумкова атестація для випускників загальноосвітнії навчальних закладів III ступеня (учнів 11 класів шкіл, випускників ліцеїв, училищ, коледжів)  проходитиме в період 16-30 травня 2016 року.

Кожен випускник здаватиме ДПА 2016 року з трьох предметів:

1. українська мова;
  2. іноземна мова;
  3. математика або історія  - за вибором випускника незалежно від профілю школи.

Повний текст наказу